Rreth RGM

Pamjet e seminarit

Paketimi dhe dërgesa

Misioni dhe Qëllimet

Hubei Ruiguang Machinery Co., Ltd. është themeluar si një nga prodhuesit kryesorë të makinave për shpuese tubash në tregun global. Ne kemi dorëzuar mbi 2000 makina montimi dhe sisteme montimi me porosi për një gamë të gjerë klientësh dhe industrish në mbarë botën, mbi 50 vende dhe rajone, duke përfshirë Shtetet e Bashkuara, MB, Rusia, Kanada, Kore, Indi, Pakistan, Vietnam, Australi, Emiratet e Bashkuara Arabe , Polonia, Rumania, Turqia, Izraeli, Brazili, Singapori, Indonezia, Malajzia, etj. Ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe shërbime të besueshme, duke mishëruar angazhimin e kompanisë sonë për t'u përpjekur për përsosmëri. Qëllimi ynë është të jemi një furnizues dhe eksportues i besueshëm i makinerive, të cilat arrijnë nivelin më të lartë të kompleksitetit teknik dhe cilësisë për tregjet globale dhe vendase. Ne jemi te specializuar në prodhimin e makinerive të ndryshme hidraulike për përpunimin e tubave dhe tubave duke përfshirë:

Pas 12 vitesh në industrinë e prodhimit të makinerive, që nga viti 2010, Ruiguang ka fituar një reputacion global të ndërtuar mbi themelet e besimit, shërbimit, inovacionit dhe cilësisë. Ne vazhdimisht përpiqemi të prodhojmë zgjidhje për montimin e makinerive duke iu përgjigjur dëshirave dhe nevojave të klientëve tanë. Ekipet tona profesionale janë plotësisht të pasionuara për të ofruar mbështetje të plotë këshilluese. Ne do të ofrojmë një qasje individuale për çdo klient, ne do t'ju udhëzojmë në çdo hap. Gjatë prodhimit të makinerive, ne i kushtojmë vëmendje zhvillimit të detajeve më të vogla, makina e kompletuar do të jetë cilësore, e gatshme për përdorim dhe me pamje të patëmetë.

Hubei Ruiguang Machinery Co., Ltd. mishëron vlerat e ?Cilësia së pari, Klienti i pari, Siguria në radhë të parë?

Cilësia e parë

Për të siguruar cilësinë më të mirë të prodhimit të makinerive hidraulike, ne jemi gjithmonë duke hulumtuar teknologjinë më të fundit për të përmirësuar cilësinë dhe performancën e makinës, si dhe proceset tona të prodhimit. Ne kryejmë një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë për të siguruar që të gjitha procedurat duhet të ndjekin rregullat.

Klienti i pari

Për të mbajtur marrëdhënie afatgjata me klientët tanë, ne përpiqemi të ofrojmë shërbimin më të mirë ndaj klientit nga prodhimi deri te reagimet pas shitjes. Misioni ynë mbetet të sigurojmë që klientët tanë të marrin të gjithë mbështetjen e nevojshme.

Siguria e para

Për t'u ofruar klientëve tanë makinat e shpimit të vrimave të tubave të sigurisë, makineritë e prerjes me kënd, makinat për prerjen e tubave, makineritë e prerjes në fund dhe makinat shtypëse, të gjitha makinat tona të pajisura me pajisje sigurie efektive për të parandaluar operatorët? lëndimi, të gjitha makinat kanë kaluar ekzaminimin e standardeve evropiane. Nga modelet tona standarde që ofrojnë makineri për goditje hidraulike, deri te produktet tona të ndërtuara sipas porosisë dhe zgjidhjet me porosi, ne kemi aftësinë t'ju ofrojmë një zgjidhje krejtësisht të unifikuar për pothuajse çdo sfidë të produktit tuaj. Pavarësisht nëse dyqani juaj është i ri në prodhimin e produkteve, ose miliona prodhime çdo vit, qasja jonë e orientuar drejt zgjidhjeve do të sigurojë që ju të merrni sistemin e duhur për nevojat tuaja.

Termat dhe Kushtet

NR.SUBJEKTDETAJ
1.ÇMIMIÇMIMET E CITURA PËRFSHIJEN TË GJITHA PJESËT E NEVOJSHME DHE PJESËT MBËSHTETËSE. JO PAGESE SHTESË PËR MAKINA.
2.DORËZIMIDËRGIMI ME DET OSE AJROR OSE TREN
3. INCOTERMSCIF, EXW, CFR, FOB, JANË TË DISPONUESHME PËR KOMONTIN TUAJ
4. KOHA E PRODHIMITMAKINAT STANDARD: 7 DITE
MAKINAT E PERSONALIZUARA: 25-30 DITE
5.PAKETIMIPAKETUAR ME MBAJTJE PLASTIKE, E MBAJTUR NE KUTI Kompensate
6.MOSTRATNË PUNËT TONA PËR TESTIM, ME KOSTEN TUAJ PËR MALLRAT E MOSTRAVE
7.PAGESA50% DEPOZITA ME T/T, 50% BILANCI PARA DERGIMIT NE MAKINE
NË RAST ANULIMI TË NJË PORËSI TË KONFIRMUAR PËR ÇDO ARSYE, 50% E DEPOZITËS SË PORËRISË DUHET TË PAGUHET NGA JU NE.
8.INSPEKTONIIONNË PUNËT TONA, ME KOSTEN TUAJ PËR VIZITE.
9.VLEFSHMËRIA30 DITË NGA DATA E KËSAJ OFERTË OSE NA KONTAKTONI PËR KONFIRMIM.
10.GARANCITË GJITHA PAJISJET JANË GARANTUAR KUNDËR DEFEKTEVE PRODHIMTARE PËR PERIUDHËN 24 MUAJ NGA DATA E DËRGIMIT. TË GJITHË MULLAT PËR SHPËRIM NUK PËRFSHIREN NË GARANCI SHKAK KALAKU ËSHTË PJESË KONSUMI.

Si të merrni një kuotë

Tuba dhe procese të ndryshme kërkojnë tonazh të ndryshëm, dhe çdo model i makinerisë hidraulike të shpimit ka tonazhe të ndryshme së bashku me çmime të ndryshme.

Vizatimi i madhësisë së tubit

1. Materiali i tubave/profileve,
2. Madhësitë dhe trashësia e tubave,
3. Gjatësia maksimale e tubit,
4. Madhësia dhe distanca e vrimës,
5. Vizatim me madhësi të plotë të tubit me detaje vrimash.

Nevojat e prodhimit

Të gjitha makinat janë zgjidhje të personalizuara me saktësi jashtëzakonisht të lartë dhe ndjekin rreptësisht klientët? madhësitë dhe kërkesat e tubave. Prandaj, ju lutemi ndani vizatimin e madhësisë së tubit, detajet e tubit dhe prodhimin e vlerësuar, për të marrë zgjidhje saktësisht të përshtatshme.

Na kontaktoni

Hubei Ruiguang Machinery Co., Ltd.
Email: [email protected]
WhatsApp: +86 185 7180 7183
WeChat: +86 185 7180 7183
Telefoni: +86 185 7180 7183